koty bengalskie EN
Jadry Cattery - Bengal Cats

Adopcje i okazje

Adopcje

Gdy pierwszy raz wydaliśmy naszego kota do adopcji, czuliśmy się okropnie... Jak można było oddać do adopcji kota, który był z nami kilka lat i dał nam kilka ślicznych miotów... Trauma trwała do czasu odwiedzin, w nowym domu naszego byłego kota. Po miesiącu od wydania 6-letnia kotka, która całe życie spędziła z nami, wprost demonstracyjnie pokazała nam, że jej w nowym domu jest dobrze i na pewno z nami nie wróci.... W nowym domu wszystkie ręce domowników były tylko dla niej, nie musi się już z kimkolwiek, czymkolwiek dzielić. Wszystko jest jej i dla niej.... Dzięki naszej kochanej Pchełce zrozumieliśmy, że adopcja po latach służby w hodowli, jest nagrodą i podziękowaniem dla kota a nie zesłaniem niepotrzebnego balastu. Od tego dnia jak tylko jest to możliwe i sensowne dla planów naszej hodowli, jak najszybciej przekazujemy wolne koty do adopcji.

Zasady adopcji

Przedstawiamy kota do adopcji z planowanym terminem wydania do nowego domu. Opisujemy powody i przyczyny przeznaczenia kota do adopcji, oraz znane nam cechy jego charakteru. W miarę swojej wiedzy opisujemy czego - my i kot - oczekujemy od nowych opiekunów. Podajemy cenę adopcyjną. W zależności od klasy, wieku i stanu zdrowia kota będzie ona bardzo różna. Zapraszamy do adopcji pięknych kotów...


Danika - okazja !!! - młoda kotka

okazja Chip 616093300550458 - kotka Dumki i Gingera urodzona 20.07.2022r. Przygotowana do zmiany domu -
szczepiona i odrobaczana, po sterylizacji. Ładna i dobra kotka, lecz lekko nieufna. Potrzebuje trochę czasu do adaptacji w nowym domu. Raczej do spokojnego domu. Nie ma żadnych problemów z agresją, zanieczyszczaniem czy zdrowiem.
Kotka w obniżonej, okazyjnej cenie 1.200 zł.
Zapraszamy


Status kotka: Wolna
Galeria »