koty bengalskie EN
Jadry Cattery - Bengal Cats

Adopcje i okazje

Adopcje

Gdy pierwszy raz wydaliśmy naszego kota do adopcji, czuliśmy się okropnie... Jak można było oddać do adopcji kota, który był z nami kilka lat i dał nam kilka ślicznych miotów... Trauma trwała do czasu odwiedzin, w nowym domu naszego byłego kota. Po miesiącu od wydania 6-letnia kotka, która całe życie spędziła z nami, wprost demonstracyjnie pokazała nam, że jej w nowym domu jest dobrze i na pewno z nami nie wróci.... W nowym domu wszystkie ręce domowników były tylko dla niej, nie musi się już z kimkolwiek, czymkolwiek dzielić. Wszystko jest jej i dla niej.... Dzięki naszej kochanej Pchełce zrozumieliśmy, że adopcja po latach służby w hodowli, jest nagrodą i podziękowaniem dla kota a nie zesłaniem niepotrzebnego balastu. Od tego dnia jak tylko jest to możliwe i sensowne dla planów naszej hodowli, jak najszybciej przekazujemy wolne koty do adopcji.

Zasady adopcji

Przedstawiamy kota do adopcji z planowanym terminem wydania do nowego domu. Opisujemy powody i przyczyny przeznaczenia kota do adopcji, oraz znane nam cechy jego charakteru. W miarę swojej wiedzy opisujemy czego - my i kot - oczekujemy od nowych opiekunów. Podajemy cenę adopcyjną. W zależności od klasy, wieku i stanu zdrowia kota będzie ona bardzo różna. Zapraszamy do adopcji pięknych kotów...


Black Thunder

RosKOSH Black Thunder of Jadry - kocur urodzony 14.02.2016 roku. - fantastyczny, prawdziwy bengal - czarny melanistyk. Zakończył karierę hodowlaną i poszukuje nowego domu. . Kocur dał nam wiele wspaniałych śnieżnych, czarnych i klasycznych kociaków. Ten wspaniały kocur przyjechał do nas, z dalekiego Rostowa. Kocur szczepiony, odrobaczony, po kastracji. Tylko do domu gdzie będzie jedynym zwierzakiem. Kochany przytulak, miękki i pieszczotliwy. Całkowicie bezpieczny dla ludzi, pozbawiony agresji i złości. Uwaga: Kocur jest po kastracji zrobionej w listopadzie 2023 roku. Okres wyciszenia hormonów u kocura po-hodowlanego trwa dość długo - najczęściej około pól roku, jednak może trwać nawet do roku czasu. W tym okresie może zdarzyć się jeszcze incydentalne zaznaczanie terytorium. Co prawda mocz po kastracji nie ma już tak intensywnego zapachu jak u kocura kryjącego, jednak trzeba mieć świadomość, że może w tym okresie zdarzyć się jeszcze taka niespodzianka. Z naszego doświadczenia z poprzednio wydawanymi kocurami, wynika, że takie przypadki zdarzały się w początkowym okresie po zmianie domu, w okresie kiedy kot nie był pewien co się dzieje i szybko ustały - kiedy kocura nie stymulowały inne koty a szczególnie kotki gotowe do krycia. Black to piękny, zdrowy i silny kocur,. Potrafi kochać i chce być kochany - zasługuje na dobry dom. Przy odrobinie tolerancji w początkowej fazie znajomości, odpłaci całym swoim sercem za zaufanie i pokaże jak kot potrafi kochać. Kot całkowicie przygotowany do zmiany domu. Zapraszamy.
Cena Blacka to 10 zł


Galeria »

Emily

Emily spod Znaku Lwa*PL urodzona 9 maja 2022 roku, córka Chili i Waśki, chip 616093901668842
kotka z partnerskiej hodowli Spod Znaku Lwa
Dobra, zrównoważona, spokojna kotka. Przeznaczona do adopcji gdyż nie rokuje sukcesów jako kotka hodowlana (problemy z zajściem w ciążę). Całkowicie zdrowa, terminowo szczepiona i odrobaczana. Zostanie wysterylizowana 20 lipca. Do zmiany domu będzie przygotowana od 27 lipca.
Cena za kotkę do adopcji: 1 000 zł. - zapraszamy


Galeria »