koty bengalskie EN
Jadry Cattery - Bengal Cats

Rezydenci

Black Star - (Czarnula)

Legacie Black Star of Jadry -
urodzona 15.01.2011 w USA
Piękne, czarne cudeńko .... Kochana ale bardzo trudna kotka.
Rezydentka - nie przeznaczona do adopcji.


Galeria »

Titania


Destinybengals Titania of Jadry

urodzona 20.02.2011 w USA
Mądra i kochana kotka. Trzeba było zdobyć jej zaufanie, ale jak pokochała to całym sercem. Zakończyła swoją karierę hodowlana w 2019 roku, zostawiając nam trzy piękne córki Betsi, Jennifer i Falguni.
Rezydentka - nie przeznaczona do adopcji.


Rodowód »
Galeria »

Marysia


Mariebengal Rogue - (Marysia)

ur. 15.05.2011 w Kanadzie.
Zakończyła swoją karierę hodowlana w 2020 roku, zostawiając nam w hodowli órkę Mary Ann
Pozostaje w naszym domu jako "ciocia" - opiekunka wszystkich podrostków - które po prostu uwielbia i którym cały czas matkuje...
Rezydentka - nie przeznaczona do adopcji.


Rodowód »
Galeria »

Jaga

urodzona w październiku 2013 roku, kotka domowa, o wspaniałym kocim charakterze, rozjemczyni wśród bengali... wraz z bratem - przywieziona jako roczna kotka z Fundacji - do domu ostatniej szansy adopcyjnej. Rodzeństwo miało łapać myszy w ogrodzie, ale ... po kwarantannie stała się wraz z bratem częścią stadka.. a myszy w ogrodzie dalej harcują.... Kotka z przeżyciami, nieufna do ludzi ale znakomicie rozumie się ze stadem i w nim funkcjonuje.


Jogi

urodzony w październiku 2013 roku kocur- dachówek, brat Jagi. Wielki pieszczoch i przytulak. Każdą okazję wykorzystuje, aby przytulać się do człowieka i być głaskanym. Nadrabia stracone lata... Czysty, zdrowy, z lekką nadwagą... ale ruchliwy i wesoły.


Mrozek

Urodzony na przełomie października i listopada 2018 roku, śliczny czarny kocurek z białym odznaczeniami. Znaleziony i uratowany razem ze swoim bratem - Śnieżkiem przed nieuchronną śmiercią z zimna i głodu w pustostanie niedaleko naszego domu.
Rozkochał w sobie Jadwigę i załatwił pobyt rezydenta...


Galeria »

Loco

Loco Jadry* PL
Piękny kocur kastrat. Syn Manishy i Gingera urodzony 22.02.2020 roku.
Z


Galeria »